Obozy sportowo-rekreacyjne

W ramach swojej oferty organizujemy obozy letnie i zimowe, a niebawem również zimowe wyjazdy w Alpy i Dolomity.

• obozy letnie- odbywają się w miesiącu lipcu. Podczas corocznych obozów prowadzone są odpowiednie zajęcia sportowo – rekreacyjne, gry i zabawy, zawody sportowe, turnieje piłkarskie oraz wycieczki rowerowe i piesze. Od 5 lat obozy były organizowane przy współpracy Letniej Akademii Zdrowia, dzięki której dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach z gimnastyki korekcyjnej.
W minionych sezonach letnich odwiedziliśmy takie miejscowości jak: Ustronie Morskie, Sarbinowo, Łazy, Jastrzębia Góra. Organizowaliśmy też obozy sportowe w Chorwacji, Włoszech oraz Grecji.

• obozy zimowe- odbywają się podczas ferii zimowych, Obozy narciarskie umożliwiają dzieciom aktywny wypoczynek, doskonalą technikę narciarską na stokach o różnym stopniu zaawansowania, kształtują cechy i umiejętności takie jak samodzielność, odwaga, samodyscyplina. Wyjazdy takie maja też charakter edukacyjny ponieważ oprócz zajęć praktycznych prowadzone są też zajęcia teoretyczne w celu zapoznawania dzieci z zasadami bezpieczeństwa panującymi na stoku i w górach, prowadzone też będą wideo analizy z nagranych przejazdów na stoku w celu poprawy jazdy.
W przyszłych sezonach zimowych pojawią się również wyjazdy rodzinne na szkolenia narciarskie w Alpy i Dolomity. Będą one organizowane podczas ferii zimowych jak i przed zimą w celu przygotowania do sezonu zimowego.