Nauka jazdy na nartach

Zajęcia odbywają się w sezonie zimowym, od grudnia do marca. Uczymy jeździć na nartach dzieci i młodzież oraz dorosłych. Proponujemy zajęcia indywidualne lub grupowe.

• Szkolenia w grupach:

Uczymy zarówno początkujących jak i doskonalimy technikę jazdy u zawansowanych narciarzy. Szkolenia narciarskie  odbywają sie w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Wybór stoku narciarskiego odbywa sie w oparciu o umiejętności narciarskie dzieci i młodzieży. Najczęściej prowadzimy szkolenia na stokach narciarskich w Szczyrku. Czasami można nas też spotkać w Korbielowie, Międzybrodziu Bialskim, Wiśle i Ustroniu. Oprócz nauki podstawowej techniki jazdy na nartach prowadzimy też zabawy i mini zawody na stoku w oparciu o pomoce dydaktyczne takie jak: tyczki, bojki. Podczas zajęć uczestnicy są też nagrywani na kamerę wideo w celu przeprowadzania wideo analizy. Uczymy również zasad bezpieczeństwa na stoku narciarskim oraz służymy cenną radą w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu narciarskiego. Wyjazdy narciarskie odbywają się w soboty i niedziele oraz w przypadku min. 3 osób chętnych jest możliwość prowadzenia zajęć popołudniami w tygodniu. Szkolenia na stoku w weekendy trwają ok. 3h z krótką przerwą, natomiast całe zajęcia z dojazdem odbywają się od ok. godz. 9:00 do ok. godz. 14:00. Zajęcia popołudniowe w tygodniu na stoku trwają ok. 2h. a całość zajęć z dojazdem odbywa się od ok.16:00 do ok. 20:00. W okresie ferii zimowych organizujemy dla dzieci i młodzieży, półkolonie zimowe. Niebawem do naszej oferty dołączymy obozy narciarskie oraz wyjazdy rodzinne za granicę.

• Szkolenia indywidualne:

Oferujemy indywidualne szkolenia narciarskie dla osób początkujących a także dla osób chcących doskonalić technikę jazdy na nartach. Istnieje możliwość indywidualnego doboru stoku do nauki oraz godziny lekcji.

Wszystkim dzieciom i młodzieży zapewniamy bezpieczny transport z miejsca zamieszkania na zajęcia i powrót do miejsca zamieszkania. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowana i doświadczoną kadrę Instruktorów, ratowników WOPR oraz absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego.